Open Coffee

Home / Public
Filter on location:
Friday 14 January 2022
Rumble in the Jungle – nieuwjaarsdrink

Ons Rumble in the Jungle event is een maandelijks terugkerend…

Read more
Friday 11 February 2022
Rumble in the Jungle – Valentijn editie

Ons Rumble in the Jungle event is een maandelijks terugkerend…

Read more
Tuesday 15 February 2022
Gastspreker – Business Life School

Op 15 februari mogen wij Business Life School ontvangen als…

Read more
Thursday 24 February 2022
Open Coffee

De eerste editie in 2022 van ons maandelijkse netwerkmoment voor…

Read more
Friday 11 March 2022
Rumble in the Jungle – afterwork drink

Ons Rumble in the Jungle event is een maandelijks terugkerend…

Read more
Thursday 24 March 2022
Open Coffee

Ons maandelijkse netwerkmoment voor interne en externe ondernemers! Van 8.00-10.00…

Read more
Frame21 - Event The Garage
Friday 08 April 2022
Rumble in the Jungle – afterwork drink

Ons Rumble in the Jungle event is een maandelijks terugkerend…

Read more
Thursday 28 April 2022
Open Coffee

Ons maandelijkse netwerkmoment voor interne en externe ondernemers! Van 8.00-10.00…

Read more
Friday 13 May 2022
Rumble in the Jungle – afterwork drink

Ons Rumble in the Jungle event is een maandelijks terugkerend…

Read more
Friday 10 June 2022
Rumble in the Jungle – afterwork drink

Ons Rumble in the Jungle event is een maandelijks terugkerend…

Read more
Thursday 16 June 2022
Summer bar – let’s enjoy together!

Op donderdag 16 juni organiseren wij een summer bar voor…

Read more
Thursday 23 June 2022
Open Coffee

Ons maandelijkse netwerkmoment voor interne en externe ondernemers! Van 8.00-10.00…

Read more